Początek

1. Początek

Witaj, chwilę temu skończyłem 29 lat. Doszło do mnie, że „kroczę” przez Świat bez planu, bez kierunku. Postanowiłem to zmienić.

 

Szczerze ? Nie wiem jak się do tego zabrać 🙂 Jednak jeżeli nie zacznę to się samo nic nie zrobi.

Dlatego też postanowiłem zacząć od bloga. Chcę gdzieś udokumentować swój początek.

 

Zawszę miałem problem z słomianym zapłonem. Dlatego postanowiłem regularnie dokumentować  swoje poczynania na blogu, prawdopodobnie w tygodniowych odstępach. Chcę wymusić na sobie regularność aby walczyć z słomianym zapłonem, który jest mym odwiecznym kompanem.

 

Myślę, że każdy w życiu miał przynajmniej raz nagły przypływ ambicji, jakiś plan. I koniecznie chciał go zacząć  go tu i teraz, natychmiast. W większości przypadków chęci, ambicje i zapał się szybko kończą. Aktualnie jestem w stadium początkowym  takiego stanu 🙂

Jednak postaram się zrobić wszystko wolniej. Tak by wyrobić sobie nawyki i nie wypalić się po tygodniu lub miesiącu. W momencie pisania tego tekstu jestem na trzy dni przed powrotem do domu. Aktualnie jestem w Niemczech by zarobić. Tylko co zrobię z tymi pieniędzmi ? Przejem ?  Pracować by tylko przeżyć jest nudne w każdym razie dla mnie.  Chciał bym coś stworzyć, coś co dało mi satysfakcję i dawało by znak, że coś w życiu jednak osiągnąłem.

 

Ambitne plany prawda ? Nie wiem czy to już arogancja, jednak czas sam pokaże.

Postanowiłem, że osiągnę coś lub umrę próbując.

 

Pozdrawiam, BeKa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *